Naprawa zamków

Naprawa zamków Gliwice 24h

Naprawa zamka od zaraz? Dzwoń 696-696-205

Naprawa zamka w drzwiach Gliwice

Pewne małżeństwo koło 40 kupiło drzwi wyprodukowane w Hiszpanii. Piękne drzwi, z oryginalnymi zdobieniami i nowatorskim systemem zabezpieczeń. Drzwi przez przez wiele lat były powodem do dumy, aż do momentu, gdy zamek zaczął się zacinać. Żaden ślusarz nie podjął się naprawy, a że zamek był niezgodny z polskimi normami nie można było go samego wymienić, więc proponowali wymianę całych drzwi. Okazało się również że zakład który wyprodukował drzwi nie istniał już. Małżeństwo poszukiwało fachowców, którzy zreperują zamek. W takich szczególnych sytuacjach niezbędna jest pomoc profesjonalistów, dla których naprawa zamków to nie tylko specjalność, ale i pasja. Dlatego właśnie Pogotowie Zamkowe w Gliwicach jest najlepszym wyborem. Naprawa zamka przebiegnie szybko, dokładnie bez zbędnych kosztów, a zepsuty zamek nie będzie już zmartwieniem.

Co zrobić gdy zacina się zamek? Zamów serwis zamka

Jeżeli zamek się już zacina, nie ma co zwlekać. W każdej chwili może przestać działać i naprawa zamka może być nieopłacalna. Koszty można ograniczyć do minimum.

Pogotowie Zamkowe w Gliwicach to specjaliści, którzy łączą w sobie pasję, doświadczenie, precyzyjną dokładność wykonywanych usług i najnowocześniejsze narzędzia pracy. Istotną informacją jest to, że jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę. W każdej chwili mogą Państwo do nas zadzwonić i umówić się na wygodny dla siebie termin. W przypadku awarii jest również możliwość pomocy natychmiastowej.

Naprawa zamków Gerda, Dierre, Mottura i innych producentów

Pamiętajmy zgłosić wadę jak najszybciej, aby naprawa zamka nie wymuszała dodatkowych kosztów. W przypadku gdyby jednak zepsuty zamek wymagał wymiany, posiadamy różne typy zamków najlepszych marek.

Nasze usługi opierają się na kompleksowym serwisie dla klientów, dlatego wykonujemy także:

– montaż i wymiana zamków,
– awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
– awaryjne otwieranie samochodów,
– ślusarstwo standardowe.

Naprawa zamków, dzięki specjalistycznym szkoleniom, które przechodzi nasza kadra, przebiega szybko, a powierzone zadania są wykonane dokładnie i z precyzją.

Pogotowie Zamkowe w Gliwicach czeka na zgłoszenia naprawy zamka pod numerem: 696-696-205 lub 32 728-19-20

Inne miasta :

  • Naprawa zamków Siemianowice Śląskie
  • Naprawa zamków Pszczyna
  • Naprawa zamków Chorzów
  • Naprawa zamków Rybnik